مؤسسه علمی آموزشی تجلی دانش

داستان ما

این مؤسسه از سال 1390 با برگزاری کلاس های آموزشی آزمایشگاه علوم و طراحی و ساخت و آماده سازی آزمایشگاه کوچک خانگی برای دانش آموزان خلاق که خواهان آموزش عملی و مهارتی بودند  شروع به کار نمود و با مجوز فنی و حرفه ای مشغول به کار شد.

در جهت آموزش مهارتهای یادگیری و آموزش دروس مدرسه ای، به روش کاملاٌ نو به عنوان عضوی از پارک علم و فناوری و با مجوز فناورانه اقدام به تألیف و تدوین کتاب نمود که اولین کتاب تحت عنوان درس آزمون تجلی دانش در کتابنامه رشد به ثبت رسید و گروهی از نخبگان تحصیلکرده در این مسیر ما را همراهی نمودند. این مؤسسه مدارس غیردولتی تجلی دانش دخترانه و پسرانه و دبیرستان دوره اول و هنرستان های کاردانش دخترانه و پسرانه را نیز زیر مجموعه دارد.

جمعی از جوانان خلاق در این مدارس مشغول فعالیت می باشند. آموزشگاه علمی آزاد با آموزش UCMAS به عنوان نگاهی نو به رشد و توسعه ذهن با کمک محاسبات ریاضی در استان یزد تعداد زیادی از دانش آموزان از سن 5 تا 13 سال را تحت پوشش آموزشی خود قرار می دهد و آموزشگاه زبان تجلی دانش نیز با روشی کاملاًجدید و جذاب به آموزش زبان انگلیسی از سن 2.5 سالگی تا 90 سالگی می پردازد. که در این زمینه نیز موفقیت هایی را کسب نموده است.

ماموریت ما

این مؤسسه با هدف رشد و ارتقاء و توسعه منابع انسانی جامعه با تأکید بر توانمند سازی کودکان در نقش دانش آموز و داوطلبان فراگیری علوم به روز و بزرگسالان در نقش مربی، آموزگار و دبیر ارتقا سطح بهره وری فردی و سازمانی این افراد در بخش خصوصی و دولتی و با ایده تفکر محوری و مهارت آموزی درصدد است به عنوان یک سازمان دانش مدار و مهارت محور و اندیشه پرور در عرصه آموزش و فرهنگ عمومی جامعه گامی مهم بردارد.

آموزش مربی و آموزگار دبستان

برگزاری دوره های ضمن خدمت آموزگاران و مربیان با مجوز رسمی وزارت آموزش و پرورش، ویژه مقطع پیش دبستانی و دبستان

محاسبات ذهنی

برگزاری کلاس های محاسبات ذهنی برای دانش آموزان 5 تا 13 سال، در جهت هماهنگی بین دو نیمکره مغز، افزایش ظرفیت ذهن، تمرکز و توانایی حل مسأله و پرورش مهارتهایی نظیر مدیریت زمان.

آموزشگاه زبان های خارجی

برگزاری کلاس های زبان انگلیسی، فرانسوی، عربی با ارائه گواهی

تألیف کتب کمک درسی و نرم افزار های آموزشی

تألیف کتاب درس آزمون تجلی دانش برای پایه چهارم که در کنار این کتاب نرم افزار آموزشی آن نیز طراحی و آماده شده است.

تیم ما

محمدکاظم زاده دهقان

رئیس هیئت مدیره

شایسته ناطقی

مدیر عامل

ساجده رعیتی

عضو اصلی

اسکرول