زبان انگلیسی

زبان رسمی در سی و یک کشور جهان انگلیسی می باشد. لازمه ی یادگیری زبان انگلیسی به شیوه ای که سرگرم کننده و جذاب باشد، وجود منابع خوب و همچنین شرکت در کلاس هایی است که از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

 

قبل از هرچیزی به این نکته توجه داشته باشید که اگر آموزشگاه انتخابی شما آن کیفیت مطلوب را دارا نباشد شما با مشکلات کثیری روبرو خواهید شد. که من جمله آن وجود اساتید ناکارآمد که تلفظ را به شیوه ای غیراصولی به شما آموزش خواهند داد، گرفتن امتحانات غیراصولی و هزاران عیب دیگر که یادگیری و آموزش شما را ماه ها به تعویق خواهد انداخت.

 

چرا آموزشگاه تجلی دانش

دوره های آموزشی در تجلی دانش به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که زبان آموز با گذراندن هر دوره به هدف مورد نظر خود خواهد رسید. و اگر شخص زبان آموز در این راه دچار مشکل شد همچنان راه برای جبران آن وجود خواهد داشت و اگر نیاز باشد بارها و بارها مورد تعلیم خواهد گرفت.

 

 

 

یادگیری زبان به شیوه های مختلفی صورت میگیرد. برخی اهل یادگیری بصری هستند، برخی دیگر به صورت شنیداری، بعضی دیگر با نوشتن زیاد و مابقی با مطالعه کردن زیاد این امر برایشان فراهم می گردد. موسسه تجلی دانش تمام این موضوعات را در نظر گرفته و با توجه به شیوه یادگیری مخاطب روش تدریس مربوط به آن را ارائه می دهد.

 موسسه مجهز به اتاق بازی و سرگرمی ، دوربین مداربسته ( جهت تامین امنیت فرزند محبوبتان )، سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب می باشد و همه کلاس ها به صورت مجزا دارای تلویزیون مخصوص به خود می باشند. 

 

 

همچینن موسسه با برگزاری اردوهای علمی_تفریحی در صدد تشویق زبان آموزان برمی آید که هرساله استقبال بی نظیری را در پیش  دارد.

 

 

کلاس ها به صورت تفکیک شده تشکیل می شوند به این گونه که :

کلاس خردسال

کلاس کودک

کلاس نوجوان و بزرگسال

کلاس های ویژه ( افرادی که قصد مهاجرت دارند، افرادی که کنکوری اند )

 

کلاس خردسال

رده ی سنی از 3 الی 8 سال می باشد. آموزش زبان در این دوره از کلاس ها صرفا به صورت مکالمه می باشد چرا که کودکان در این سن نوشتن را به طور کامل یاد نگرفته اند. برگزاری کلاس ها همراه با بازی ، نقاشی ، کاردستی و دیدن انیمیشن های زبان اصلی همراه است و تلاش شده است فضایی جذاب و سرگرم کننده ای را فراهم کنیم تا یادگیری برای کودکان دلبندتان خسته کننده و کسل کننده نباشد.

کتاب هایی که در این سطح آموزش میبینند : Tiny talk - Super Safari - Big Fun

 

 

کلاس کودک

رده سنی در این کلاس ها از 9 الی 14 سال می باشد. آموزش زبان انگلیسی به صورت مکالمه و گرامر می باشد. نقطه هدف در این کلاس ها مکالمه ای روان و یادگیری گرامر های زبان است که به راحتی با وجود دبیرانی دلسوز و حاذق این امر به سهولت امکان پذیر می باشد. در کلاس بحث آزاد زیاد اتفاق می افتد و تدریس آن همراه با بازی و سرگرمی و همچنین دیدن انیمیشن های زبان اصلی همراه است. مهارت هایی چون Listening یا همان شنیداری و Speaking یا همان گفتاری مهارت هایی هستند که لازمه یادگیری زبان می باشند، که در کلاس ها ب کرات به این موضوع پرداخته می شود. تا در نتیجه ی آن مکالمه ای روان را در پیش رو داشته باشید.

کتاب هایی که در این سطح آموزش میبینند : Mr Bugs - Super Mind

 

 

کلاس نوجوان و بزرگسال

رده سنی در این دوره از کلاس ها از 15 سال به بالا می باشد. تدریس در این کلاس ها نیز به صورت گرامر و مکالمه صورت می گیرد. به مهارت هایی چون Speaking یا همان گفتاری و Listening یا همان شنیداری نیز پرداخته می شود. دیدن فیلم های زبان اصلی و بحث و گفتگوی آزاد در این کلاس ها عضو جدانشدنی در آن می باشند که نتیجه ی مطلوب و دلخواهی را برای مخاطب به ثمر می رساند.

کتاب هایی که در این سطح آموزش میبینند : English File - Speak Now - Tactics For Listening

 

 

کلاس های ویژه

این دسته از کلاس ها همه رده سنی را پذیرا می باشند، که در صورت نیاز به صورت خصوصی نیز برگزار می شوند. این کلاس ها برای افرادی که قصد مهاجرت دارند و یا اینکه کنکوری هستند و قصد دارند ظرف مدت کوتاهی زبان انگلیسی را فرا گیرند بسیار مناسب است. به طبع این اشخاص نسبت به دیگران محدودیت زمانی دارند که در نتیجه آن تلاش شده تا در کم ترین زمان بهترین عملکرد حاصل شود.

 

 

و در پایان این موضوع را در نظر بگیرید که در کنار تمامی این امکانات و وجود دبیران دلسوز و باتجربه، پشتکار و تمرین شما بسیار حائز اهمیت است.